Ga naar inhoud

Canva deel 2 @home

In deze vervolgcursus til je je Canva-ontwerpen naar een hoger niveau. Je gaat dieper in op geavanceerde functies zoals animaties, video-integratie en interactieve presentaties. Je leert hoe je een huisstijl consequent toepast en professionele templates maakt voor verschillende doelen. Daarnaast leer je hoe je efficiënt samenwerkt in Canva en je projecten overzichtelijk beheert.

Canva deel 2 @home
Vind de cursus die bij jou past
10026
Nieuw
location_on Tielt - 't Vijverhof
calendar_today 1/2/2027 - 14/6/2027
euro 141,00
|
notifications

Geen cursus gevonden die past in je planning?

We houden jou graag op de hoogte bij de start van nieuwe cursussen.

Meer over deze cursus

Voorkennis en vrijstelling

Voor deze cursus heb je het certificaat van Start to ICT en van Start to Create nodig.  Heb je deze certificaten nog niet? Leg dan een niveautest af om te zien of je een vrijstelling krijgt. We raden je ook aan om de cursus Canva deel 1 te volgen zodat je met een stevige basis start.
Heb je al voorkennis en wil je een vrijstellingsproef afleggen voor één of meerdere modules? Registreer je via onderstaand formulier en dan leggen we een afspraak vast.

Vraag voor onze coördinator