OPLEIDINGEN


ALGEMEEN

DIRECTIE

Emmy Leleu

Directeur
emmy.leleu@cvoscala.be

 

Patrick Vermaut

Directeur
patrick.vermaut@cvoscala.be

 

Geert Oppeel

Verantwoordelijke Interne Kwaliteitszorg
geert.oppeel@cvoscala.be

 

Dorine Degrande

Verantwoordelijke Mode en Creatie, Huishoudhulp
dorine.degrande@cvoscala.be


Dirk Poppe

Verantwoordelijke ICT en Infrastructuur
dirk.poppe@cvoscala.be

 

Emmy Durnez

Verantwoordelijke Talen
emmy.durnez@cvoscala.be

 

Caëlle Seynhaeve

Verantwoordelijke Fotograaf, Tandartsassistent, Groen, Goudsmeden
caelle.seynhaeve@cvoscala.be

 

Isabel Doom

Verantwoordelijke Horeca, Ondernemerschap, Apotheekassistent, Haartooi en Schoonheidszorgen
isabel.doom@cvoscala.be


Natalie Verstaen

Verantwoordelijke NT2 en Engels 
natalie.verstaen@cvoscala.be

 

Els Jonckheere

Verantwoordelijke Maritiem en TKO
els.jonckheere@cvoscala.be


Luc Blauwet

Verantwoordelijke Technieken
luc.blauwet@cvoscala.be

 

Technisch adviseur

Simon Bulcaen
simon.bulcaen@cvoscala.be


Marketing en communicatie

Mieke Lapauw
mieke.lapauw@cvoscala.be

Agenda