OPLEIDINGEN


ALGEMEEN

DIRECTIE

Emmy Leleu

Directeur 
Coördinator Informatica, Grafisch ontwerp, Webontwikkelaar 
emmy.leleu@cvoscala.be

 

Geert Oppeel

Directeur
Coördinator Personeel 
Geert.Oppeel@cvoscala.be

 

Gwen Carmans

Adjunct-directeur
Coördinator IKZ & Veiligheid, Techniek, Groen, Apotheekassistent
Gwen.carmans@cvoscala.be


Dorine Degrande

Adjunct-directeur
Coördinator Mode en Creatie, Huishoudhulp
Dorine.degrande@cvoscala.be

 

Emmy Durnez

Coördinator Talen
emmy.durnez@cvoscala.be


Mieke Lapauw

Marketing en communicatie
mieke.lapauw@cvoscala.be

 

Caelle Seynhaeve

Adjunct-directeur 
Coördinator Bedrijfsbeheer, Fotografie, Florist, Goudsmid, Lichaamsverzorging, Culinair, Tandartsassistent
caelle.seynhaeve@cvoscala.be

 

Natalie Verstaen

Adjunct-directeur 
Coördinator NT2 en Engels 
natalie.verstaen@cvoscala.be

 

 

Agenda